0507 310 80 61
 Ev Tadilatı

Ev Tadilatı

Ev Tadilatı, Ev Tadilatı İzmir  ;

Kullanıcı ihtiyaçlarına göre bir evi dizayn etmek gerekir. Dönemsel ihtiyaçlar ve hasarlar oluştuğunda ise ev tadilatı işlerine girişiriz. Komple ev tadilatı ile kısmi ev tadilatı olarak ikiye ayırabiliriz. Bir evin çatı inşası sonrasında oluşan hasarlar için tadilat gerekebilir. Eskiyen mutfak elemanları ve tesisatın değişiminden, duvar ve zemin kaplamalarına birçok hasar konu kapsamındadır. Evinizin bir bölümünü ya da tamamını elden geçirerek daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

İşlevsellik ve estetik, ev tadilatı işlerinde ana unsurlardır. Evinizi daha kullanışlı hale getirecek, alan kazandıracak akılcı çözümler için fonksiyonel unsurları değerlendirebilirsiniz. Görsel açıdan beğeni kazandıracak estetik unsurlar ise, daha ferah ve şık bir görünüm kazandırmanızı sağlayacaktır. Duvar kaplamaları, zemin örtüleri, mobilyalarda kullanılan tekstil ürünleri, malzemelerde renk ve doku ilişkileri gibi detaylar estetik unsurları oluşturur.

Ev Tadilatı 01
Ev Tadilatı 02
Ev Tadilatı 03
Ev Tadilatı 04
Ev Tadilatı 05
Ev Tadilatı 06
Ev Tadilatı 07
Ev Tadilatı 08
 
İstediğiniz hizmetimiz için, bizi arayabilir ücretsiz keşif, ölçü ve fiyat teklifi isteyebilir yada eviniz, ofisiniz, yazlığınız gibi bulunduğunuz yerde bizden ölçü ve fiyat teklifi alabilirsiniz.
Keşif ve fiyatlandırmanın İzmir'in neresinde olursanız olun ücretsizdir.
%20 Diğer firmalardan aldığınız fiyatlara meydan okuyor %20 daha az fiyatla yapabileceğimizi düşünüyoruz. Bir telefonunuz yeter. Hemen Arayın !
Anahtar teslim tadilat yapılır.
PVC Kapı Pencere Kiremit Çatı Cam Balkon Sistemleri Panjur Sistemleri Küpeşte Demir
Boya ve Alçı Fileli Stor Sineklik Pergüle Mutfak Ev Tadilatı

 anasayfa                             hakkımızda                             iletişim                             hizmetlerimiz

Tüm hakları saklıdır. © 2020 www.izmiratayapi.com

Adres: Vatan Mah. 9109. Sokak No: 16 Basın Sitesi / Yeşilyurt / İzmir
Telefon :  0507 310 80 61

Programlama: Sinan Eldem